Obsah

 

 

Vítejte v on-line publikaci Zastoupení a plná moc - Výklad a vzory dle občanského zákoníku.

K čemu slouží tato publikace?

Cílem této publikace je umožnit se praktickým způsobem a za pomoci odborného, leč srozumitelného a prakticky použitelného výkladu seznámit s oblastí smluvního a právního zastoupení, pochopení rozdílu a podmínek pro jeho použití.

Velmi prakticky je zpracována i část věnovaná institutu plné moci - kromě komentáře Vám on-line publikace přináší i několik účelných vzorů plné moci, které si můžete snadno stáhnout do svého počítače, upravit dle potřebny dané situace a okamžitě použít. Máte tak po ruce hned několik vzorů plné moci pro různé situace.

Přejít na objednávku

Pro koho je publikace určena?

  • pro všechny, kdo potřebují porozumět a v praxi použít právní nebo smluvní zastoupení a plnou moc
  • pro ty, kdo nepotřebují znát celé znění občanského zákoníku, ale pouze tuto část
  • pro uživatele, kteří ocení aktuálnost publikace, výkladu i praktické použití formou vyhledávače

Jak se s on-line knihou pracuje?

Studovat můžete buď postupně - levé menu nabízí část Zastoupení, která obsahuje plná aktuální znění paragrafů občanského zákoníku, jež se váží k tématu, a jejich odborný komentář včetně praktických příkladů. V další části naleznete vzory plné moci ke stažení, úpravě a tisku. Jsou zpracovány dle aktuální legislativy a můžete se na ně proto spolehnout.

Velkým pomocníkem pro práci s on-line knihou je také vyhledavač - stačí zadat Vámi zvolený pojem, příp. Vám s vhodnou formulací pomůže našeptávač. Vyhledávání funguje jako v každém jiném vyhledavači, např. Google nebo Seznam. Výsledky vyhledávání si pak můžete řadit podle různých kritérií nebo filtrovat.

vyhledávání na portále usnadní inteligentní vyhledavač

Poradenský servis zdarma

V rámci svého předplatného máte možnost nechat si zodpovědět Váš konkrétní dotaz z oblasti zastoupení a plné moci našimi odborníky zdarma.

 

 Napište nám
 Beru na vědomí, že tento formulář neslouží pro zadávání odborných dotazů, ale pro zasílání Vašich podnětů a postřehů k fungování portálu. Pro zadávání odborných dotazů prosím používejte tento formulář. Děkujeme za pochopení.
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: